FARBY NA KOV A DREVO

Tel: 0905 500 282, 0908 535 357


Rust-Oleum

Výrobky firmy Rust-Oleum sú zamerané na profesionálov so silným zameraním na údržbu a renováciu - od aerosólov produkujúcich okamžité výsledky až po pokročilé náterové systémy. Inovatívne farby a nátery pre profesionálnych používateľov a spotrebiteľov odrážajú odborné znalosti miestneho trhu.


ROKO

S úspešným rozvojom vlastného výskumu a vývoja spustila firma ROKOSPOL a.s. výrobu stavebných hmôt a chémie.

Značka ROKO dnes ponúka ucelenú kolekciu kvalitných výrobkov - dekoratívne a priemyselné nátery, nátery na ochranu dreva, exteriérové a interiérové farby.

COLORLAK

COLORLAK je v súčasnosti najväčším českým výrobcom a distribútorom náterových hmôt. Firma vyrába veľmi pestrý sortiment farieb a lakov na drevo, kovy, betón a minerálne podklady. Jej produkcia zahŕňa tiež farby v sprejoch, riedidlá a ďalšie pomocné prípravky.

Farby sú kvalitné a šetrné k životnému prostrediu. Farby, ktorých vlastnosti ocení každý laik aj profesionál.


SLOVLAK

Spoločnosť SLOVLAK Košeca a.s. je jednotka na trhu v univerzálnych vodou riediteľných farbách a ako tradičný výrobca farieb zastáva taktiež popredné miesto na trhu s lazúrami.

K najznámejším produktom spoločnosti patria univerzálne vodou riediteľné farby na vonkajšie a vnútorné nátery na drevo, kov a betón, vhodné aj na hračky a detský nábytok.