LAZÚRY, OLEJE A NÁTERY 

      NA DREVO

       Tel: 0905 500 282, 0908 535 357


COLORLAK

COLORLAK je v súčasnosti najväčším českým výrobcom a distribútorom náterových hmôt. Firma vyrába veľmi pestrý sortiment farieb a lakov na drevo, kovy, betón a minerálne podklady. Jej produkcia zahŕňa tiež farby v sprejoch, riedidlá a ďalšie pomocné prípravky.

Farby sú kvalitné a šetrné k životnému prostrediu. Farby, ktorých vlastnosti ocení každý laik aj profesionál.

Chromos Svjetlost 

Chromos Svjetlost Lužani je popredným chorvátskym výrobcom farieb a náterov pre stavebníctvo, priemysel aj hobby použitie, s takmer 100 ročnou históriou. Výrobný program zahŕňa: nátery pre ochranu a dekoráciu kovov, nátery pre ochranu a dekoráciu dreva, vnútorné a fasádne farby, omietky, farby pre dopravné značenie, parketový program a lepidlá. Svoju produkciu a vývoj prispôsobuje veľmi flexibilne požiadavkám trhu.

ROKO

S úspešným rozvojom vlastného výskumu a vývoja spustila firma ROKOSPOL a.s. výrobu stavebných hmôt a chémie. Prakticky najväčším úspechom tejto firmy bolo vybudovanie perspektívneho, ale aj veľmi tvorivého výskumného tímu, o čom svedčí celý rad výrobkov porovnateľných s produktmi iných svetových výrobcov. Značka ROKO dnes ponúka ucelenú kolekciu kvalitných výrobkov - dekoratívne a priemyselné nátery, nátery na ochranu dreva, exteriérové a interiérové farby.

DUPLICOLOR

Spoločnosť DUPLICOLOR má bohatú históriu už od roku 1938, kedy prvýkrát začala vyrábať náterové farby pre automobilový priemysel. Toto znamenalo začiatok inovatívnych prvenstiev, ktoré dnes pokračujú s najväčšou škálou farieb mimoriadnej kvality.