LAZÚRY, OLEJE A NÁTERY 

      NA DREVO

       Tel: 0905 500 282, 0908 535 357


Farby v sprejoch, riedidlá
Farby v sprejoch, riedidlá

COLORLAK je v súčasnosti najväčším českým výrobcom a distribútorom náterových hmôt.

Firma vyrába veľmi pestrý sortiment farieb a lakov na drevo, kovy, betón a minerálne podklady. Jej produkcia zahŕňa tiež farby v sprejoch, riedidlá a ďalšie pomocné prípravky.

Farby sú kvalitné a šetrné k životnému prostrediu. Farby, ktorých vlastnosti ocení každý laik aj profesionál.

Farby a nátery pre stavebníctvo
Farby a nátery pre stavebníctvo

Chromos Svjetlost Lužani je popredným chorvátskym výrobcom farieb a náterov pre stavebníctvo, priemysel aj hobby použitie, s takmer 100 ročnou históriou.

Výrobný program zahŕňa: nátery pre ochranu a dekoráciu kovov, nátery pre ochranu a dekoráciu dreva, vnútorné a fasádne farby, omietky, farby pre dopravné značenie, parketový program a lepidlá. Svoju produkciu a vývoj prispôsobuje veľmi flexibilne požiadavkám trhu.

Nátery na ochranu dreva
Nátery na ochranu dreva

S úspešným rozvojom vlastného výskumu a vývoja spustila firma ROKOSPOL a.s. výrobu stavebných hmôt a chémie. Prakticky najväčším úspechom tejto firmy bolo vybudovanie perspektívneho, ale aj veľmi tvorivého výskumného tímu, o čom svedčí celý rad výrobkov porovnateľných s produktmi iných svetových výrobcov.

Značka ROKO dnes ponúka ucelenú kolekciu kvalitných výrobkov - dekoratívne a priemyselné nátery, nátery na ochranu dreva, exteriérové a interiérové farby.

Farby, spreje
Farby, spreje


Spoločnosť DUPLICOLOR má bohatú históriu už od roku 1938, kedy prvýkrát začala vyrábať náterové farby pre automobilový priemysel. Toto znamenalo začiatok inovatívnych prvenstiev, ktoré dnes pokračujú s najväčšou škálou farieb mimoriadnej kvality.