INTERIÉROVÉ FARBY

Tel: 0905 500 282, 0908 535 357

Jupol

JUPOL je popredným výrobcom náterových hmôt a fasádnych systémov v regióne strednej a juhovýchodnej Európy.

Zákazníkom ponúka jedinečné komplexné riešenie zamerané na trvalo udržateľnú výstavbu, energetickú účinnosť a zodpovednosť za životné prostredie.

Dulux

Produkty firmy AkzoNobel nájdete všade, v Olympijských arény v Pekingu, na Harbor Bridge v Sydney, ale napríklad aj na domoch vo Vašom susedstve. 

Spoločnosť vyrába širokú škálu najrôznejších špeciálnych chemikálií, vyvinutých pre stovky každodenne používaných produktov.

COLORLAK

COLORLAK je v súčasnosti najväčším českým výrobcom a distribútorom náterových hmôt.

Firma vyrába veľmi pestrý sortiment farieb a lakov na drevo, kovy, betón a minerálne podklady. Jej produkcia zahŕňa tiež farby v sprejoch, riedidlá a ďalšie pomocné prípravky.

Farby sú kvalitné a šetrné k životnému prostrediu. Farby, ktorých vlastnosti ocení každý laik aj profesionál.

Chromost Svjetlost

Spoločnosť CHROMOS SVJETLOST s takmer 100 ročnou tradíciou v oblasti výroby farieb má výnimočnú kvalitu pre spotrebiteľa a dobré meno na európskom trhu.

Neustále zdokonaľovanie receptúr pri výrobe farieb, systém tónovania a ďalší rozvoj zaručuje vysokú kvalitu overenú certifikátom TÜV.

CORIS®

Firma CORIS® začala s výrobou maliarskych farieb vo Vizoviciach v roku 1994. Za ten čas si získala okruh svojich zákazníkov nielen priaznivými cenami, ale aj kvalitou výrobkov i poskytovaných služieb.

Nátery sú priedušné, oteruvzdorné, umývateľné a zdravotne nezávadné. Výrobky sa riedia vodou a sú ekologicky šetrné.

MAXIMA

Vášeň pre zdokonaľovanie existujúcich produktov a objavovanie nových technológií, venovanie sa zákazníkom a ich potrebám, presvedčenie, že kvalita je jediným imperatívom pri zaobchádzaní s receptúrou, výrobou a distribúciou produktov, priviedli spoločnosť MAXIMA medzi najúspešnejšie firmy v tomto regióne v oblasti výroby materiálov pre dokončovacie práce v stavebníctve.

Položka

Spoločnosť STAVCHEM bola založená v roku 1997 v Martine. Začiatky jej pôsobenia na trhu sú spojené s predajom antikoróznych farieb, stavebnej chémie a realizáciou priemyselných podláh. Postupom času sa činnosť firmy rozšírila o predaj komplexného sortimentu farieb, stavebných materiálov, zatepľovacích systémov a tapiet.