INTERIÉROVÉ FARBY

Tel: 0905 500 282, 0908 535 357


Interiérové farby
Interiérové farby


JUPOL je popredným výrobcom náterových hmôt a fasádnych systémov v regióne strednej a juhovýchodnej Európy. 

Zákazníkom ponúka jedinečné komplexné riešenie zamerané na trvalo udržateľnú výstavbu, energetickú účinnosť a zodpovednosť za životné prostredie.

Špeciálne náterové hmoty
Špeciálne náterové hmoty

Rozhliadnite sa a s veľkou pravdepodobnosťou nájdete miesta, ktorým spoločnosť AkzoNobel dodala na kráse. 

Produkty firmy nájdete všade, v Olympijských arény v Pekingu, na Harbor Bridge v Sydney, ale napríklad aj na domoch vo Vašom susedstve. Aj keď si to neuvedomujete, vidíte výsledky práce AkzoNobel každý deň, nech idete kamkoľvek. To preto, že na svete nenájdete spoločnosť, ktorej dekoratívne a špeciálne náterové hmoty by ľudia používali viac, než je tomu u AkzoNobel. 

Navyše vyrába širokú škálu najrôznejších špeciálnych chemikálií, vyvinutých pre stovky každodenne používaných produktov.

Univerzálne farby na kov a drevo
Univerzálne farby na kov a drevo


COLORLAK je v súčasnosti najväčším českým výrobcom a distribútorom náterových hmôt.

Firma vyrába veľmi pestrý sortiment farieb a lakov na drevo, kovy, betón a minerálne podklady. Jej produkcia zahŕňa tiež farby v sprejoch, riedidlá a ďalšie pomocné prípravky.

Farby sú kvalitné a šetrné k životnému prostrediu. Farby, ktorých vlastnosti ocení každý laik aj profesionál.

Farby do interiéru
Farby do interiéru


Spoločnosť CHROMOS SVJETLOST s takmer 100 ročnou tradíciou v oblasti výroby farieb má výnimočnú kvalitu pre spotrebiteľa a dobré meno na európskom trhu. 

Neustále zdokonaľovanie receptúr pri výrobe farieb, systém tónovania a ďalší rozvoj zaručuje vysokú kvalitu overenú certifikátom TÜV.

Umývateľné farby
Umývateľné farby


Firma CORIS® začala s výrobou maliarskych farieb vo Vizoviciach v roku 1994. Za ten čas si získala okruh svojich zákazníkov nielen priaznivými cenami, ale aj kvalitou výrobkov i poskytovaných služieb.

Nátery sú priedušné, oteruvzdorné, umývateľné a zdravotne nezávadné. Výrobky sa riedia vodou a sú ekologicky šetrné.

Kvalitné farby
Kvalitné farby


Spoločnosť MAXIMA je rodinná firma založená v roku 1990 ako obchod s farbami.

Vášeň pre zdokonaľovanie existujúcich produktov a objavovanie nových technológií, venovanie sa zákazníkom a ich potrebám, presvedčenie, že kvalita je jediným imperatívom pri zaobchádzaní s receptúrou, výrobou a distribúciou produktov, priviedli spoločnosť Maximu medzi najúspešnejšie firmy v tomto regióne v oblasti výroby materiálov pre dokončovacie práce v stavebníctve.

Vnútorná tepelná izolácia
Vnútorná tepelná izolácia


Spoločnosť STAVCHEM bola založená v roku 1997 v Martine. Začiatky jej pôsobenia na trhu sú spojené s predajom antikoróznych farieb, stavebnej chémie a realizáciou priemyselných podláh. Postupom času sa činnosť firmy rozšírila o predaj komplexného sortimentu farieb, stavebných materiálov, zatepľovacích systémov a tapiet.