Leštiace pasty 

Vážení zákazníci,

tu nájdete vybraný tovar, ktorý si u nás môžete pohodlne objednať e-mailom, alebo prostredníctvom objednávkového formulára.

Objednávku Vám doručíme až domov prostredníctvom kuriérskej služby na dobierku.

Uvedené ceny produktov sú bez dopravy a dobierky. Cena za dopravu sa odvíja od hmotnosti balíka a bude vám vopred oznámená.

KC TEMPO PASTA 

120 g 

Tempo jednou pracovnou operáciou vykonáva čistenie, leštenie a konzerváciu karosérie automobilu. Prípravok je určený pre všetky druhy lakov, je zvlášť vhodný pre intenzívnu starostlivosť o znečistený alebo starší lak. Má vynikajúce konzervačné účinky. Je vhodný aj na čistenie a oživenie lesku chrómu. Tempo chráni karosériu auta vysoko trvanlivým a vodovzdorným voskovým filmom.

Cena : 4,99 € 


KC HEAVY CUT 400 

POLISH PASTA 

250 ml

Leštiaca pasta pre rýchlu a efektívnu korekciu vád lakovaných dielov. Účinne odstraňuje hlboké škrabance a iné hlbšie defekty, pričom zároveň leští do lesku. Neobsahuje silikóny a je možné ju úplne odstrániť. Je určená pre strojné leštenie rotačnými alebo orbitálnymi leštičkami s použitím s penových a vlnených (resp. mikrovláknových) leštiacich kotúčov. Minimalizuje tvorbu prachu pri leštení. Je vhodná pre všetky typy a farebné odtiene lakov.

Cena :  11,49 €
 

KC MEDIUM CUT 2500 POLISH PASTA

250 ml

Leštiaca pasta určená najmä pre leštenie a korekciu lakov. Odstraňuje stopy po umývaní v automatických umývacích linkách, hlbšie škrabance a hologramy do zrnitosti 2500 pri súčasnom vyleštení do lesku. Je vhodná najmä pre strojné leštenie rotačnými alebo orbitálnymi leštičkami s použitím penových, vlnených a mikrovláknových leštiacich kotúčov, v prípade potreby je možné ju použiť aj na ručné leštenie. Neobsahuje silikóny, minimalizuje tvorbu prachu pri leštení, je možné ju úplne odstrániť. Je vhodná pre všetky typy lakov.

Cena :  10,55 €
 

KC 3v1 ONE STEP

POLISH PASTA

250 ml

Leštiaca pasta spoľahlivo odstraňuje aj hlbšie defekty v laku a dokáže lak dostať do vysokého lesku. Táto pasta je tiež ideálna pre dosiahnutie perfektného ostrého lesku na inak bezchybných nových lakoch. Neobsahuje silikón. Šetrí čas - jednokroková. Obsahuje zmes kvalitných prírodných a syntetických voskov. Možno aplikovať strojne, ale aj ručne. Použitie s orbitálnou alebo excentrickou leštičkou. Leští ľahko a s ľahkosťou, takže je ideálna pre leštenie začiatočníkom.

Cena :  13,65 €