Tmely a lepidlá

Vážení zákazníci,

tu nájdete vybraný tovar, ktorý si u nás môžete pohodlne objednať e-mailom, alebo prostredníctvom objednávkového formulára.

Objednávku Vám doručíme až domov prostredníctvom kuriérskej služby na dobierku.

Uvedené ceny produktov sú bez dopravy a dobierky. Cena za dopravu sa odvíja od hmotnosti balíka a bude vám vopred oznámená.

BODY AUTOSEAL TUBA 

300 ml 

Tesniaca hmota na báze rafinovanej gumy špeciálne vyrobená na spájanie kovových povrchov a na výplň spojov (zvarov). Vhodná pre tesnenie vnútorných častí karosérie, ktoré nie sú priamo vystavené UV žiareniu. Ľahko sa nanáša manuálnou alebo pneumatickou pištoľou. V závislosti od hrúbky schne rýchlo, zostáva elastická bez zmeny tvaru. Po vysušení je prelakovateľná všetkými lakovacími systémami.

Cena : 5,89 € 


TESNIACI TMEL

1 kg

Tixotropná izolačná a antikorózna hmota vo forme pasty. Je vhodná na vyplňovanie rýh. Hodí sa tiež na vnútorné potreby do auta, ktoré nie sú vystavené slnečnému žiareniu.

Ľahko sa nanáša štetcom a špachtľou. Nepraská, zostáva elastická, je možné ju za mokra prelakovať farbami DELUX alebo po zaschnutí akrylátovými farbami a metalízami.

Cena : 8,90 € 

BODY 999 TESNIACI TMEL TUBA 

310 ml 

Tesniaca hmota vyrobená na základe gumy, vhodná pre spájanie kovových častí a pre vyplnenie karosérie vozidla. Je taktiež vhodná pre vnútorné časti karosérie, ktoré nie sú priamo vystavené UV žiareniam. Nanáša sa ľahko manuálnou alebo pneumatickou pištoľou. V závislosti od hrúbky, schne rýchlo, zostáva elastická a rozmerovo stála. Po vysušení je prelakovateľná všetkými lakovacími systémami.

Cena : 5,89 € 


BODY PRO P980 JEMNÝ TMEL

150G 

Jednozložková jemná vyrovnávacia látka, ideálna na vyplňovanie malých nerovností.
Nanášajú sa 2 - 3 vrstvy. Každú vrstvu náteru necháme vyschnúť 30 minút. Po vysušení
brúsime brúsiacim papierom P600 - P1000, čím dosiahneme hladký povrch.

Cena :  3,99 €
 

BODY 740 RIEDIDLO 

0,5 L 

Špeciálne riedidlo určené na riedenie akrylátových vyrovnávacích náterových látok obsahujúcich polyuretánové živice a dvojzložkových akrylátových farieb. Vynikajúco riedi a vytvára perfektný povrch bez akéhokoľvek predĺženia doby sušenia. Používa sa tiež na čistenie náradia, ktorým nanášame akrylátové materiály. NEOBSAHUJE recyklovateľné rozpúšťadlá.

Cena : 5,59 € 


 POLYURETÁNOVÝ LEPIACI TMEL TUBA

300 ml

BODY PU 944 polyuretánový lepiaci tmel čierny - hybridný PU tmel s výbornou mechanickou odolnosťou a odolnosťou voči UV žiareniu. Má priľnavosť na všetky kovy, plasty, drevo, sklo, betón, polykarbonát a keramické povrchy. Rýchle vytvrdenie, prelakovateľný všetkými náterovými systémami. Je to izokyanát - silikón bez obsahu PVC, bez polymerizácie v tube po prvom použití. Schne podľa hrúbky vrstvy 10-15min.

Cena : 8,59 € 


BKD GLAS TMEL SO SKLENÝM VLÁKNOM

0,5 kg

PolyKar Glas 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), ktorý umožňuje vytvárať pevnú a sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné brúsiť podľa potreby. Je vhodný na bežný podklad, liatinu, hliník, sklolaminát a zinok.

Cena : 6,90 € 

BKD GLAS TMEL SO SKLENÝM VLÁKNOM

0,15 kg 

PolyKar Glas 0,15 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), ktorý umožňuje vytvárať pevnú a sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné brúsiť podľa potreby. Je vhodný na bežný podklad, liatinu, hliník, sklolaminát a zinok.

Cena : 3,50 € 


BKD TMEL SOFT PLUS 

0,5 kg 

Svetlo oranžový, dvojzložkový polyesterový jemný plniaci tmel,  stredne viskózny, veľmi dobre tvarovateľný, pre tmelenie malých až stredne veľkých nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Veľmi dobre brúsiteľný, bez pórov.

Cena : 6,90 € 


BKD TMEL SOFT PLUS

0,2 kg

Svetlo oranžový, dvojzložkový polyesterový jemný plniaci tmel, stredne viskózny, veľmi dobre tvarovateľný, pre tmelenie malých až stredne veľkých nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Veľmi dobre brúsiteľný, bez pórov.

Cena : 5,80 € 


BKD PLASTER TMEL 

0,5 kg 

Špeciálny jemný tmel s veľmi vysokou elasticitou a zvýšenou priľnavosťou na plasty. Určený predovšetkým na povrchy z tvrdého plastu. Ľahko aplikovateľný a dobre brúsiteľný tmel bez pórov.

Cena : 6,90 € 


BKD METALIK 

0,2 kg 

Poly tmel Alu Metalik 0,2 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s hliníkom určený na tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov, ocele a sklolaminátu. Polytmel má vysoký obsah hliníkového prášku, vďaka čomu má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť tmelu, jednoducho sa brúsi a má zvýšenú prilnavosť k tmelenému povrchu.

Cena : 4,50 €